linia top

Faks internetowy MassFax

 

Odbiór faksów równie łatwy, jak korespondencji email

Jedynym warunkiem odbierania faksów poprzez MassFax jest dostęp do Internetu, dowolnie wskazany adres email oraz program komputerowy odczytujący pliki w formacie PDF.
Aby otrzymać fax, nie trzeba nic instalować ani dodatkowo konfigurować. W ramach usługi Użytkownik wybiera swój własny 9-cio cyfrowy, stacjonarny numer telefoniczny będący niezależną, wirtualną linią faksową.

Twój numer faxu nie jest nigdy zajęty

Wykorzystywana przez nas autorska technologia, umożliwia jednoczesne przyjmowanie na skrzynkę email w tym samym czasie wielu połączeń faksowych z wykorzystaniem jednego numeru telefonu. Takie rozwiązanie sprawia, iż numer MassFax nigdy nie jest zajęty, dzięki czemu możliwe jest odbieranie kolejnych dokumentów bez oczekiwania na zakończenie aktualnie trwającego procesu.W efekcie jeżeli ktoś wyśle fax (z urządzenia tradycyjnego) na numer MassFax, dokument dotrze w czasie rzeczywistym na wskazane skrzynki email bez jakiegokolwiek udziału człowieka.

Zarządzanie usługą w pełni poprzez Panel Klienta MassFax.

Po otrzymaniu faksu to Użytkownik zdecyduje, czy otrzymany dokument wydrukować, zapisać i zarchiwizować na dysku twardym komputera, przesłać dalej lub po prostu usunąć.
Użytkownik, jako administrator usługi, może nią w sposób płynny zarządzać i dowolnie, w zależności od potrzeb, ustawiać adresy email do odbioru faksów - wystarczy wprowadzić nowe adresy w Panelu Klienta MassFax (Usługi -> Faxy -> Ustawienie faxu -> Adresy email) i zatwierdzić dokonaną zmianę w konfiguracji.

Rewelacyjny, Prosty i Bezpieczny Faks Internetowy

Wysyłaj i odbieraj faksy łatwo i skutecznie, korzystając z własnego konta E-MAIL.

Nowoczesny faks internetowy to możliwość:

- wyboru własnego 9-cio cyfrowego numeru MassFax
- odbierania faksów poprzez fax2email
- wysyłania faksów z maila poprzez mail2fax i web2fax
- znacznej oszczędności na korespondencji faksowej
- przypisania do 10 adresów e-mail do jednego numeru
- reklamowania się i wysyłek masowych poprzez MassFax

Zalety faksu internetowego MassFax:

Faks internetowy MassFax to osobny niezależny numer telefonu/faksu, wybierz swój numer z jednej z 49 stref numeracyjnych w Polsce!
Faks internetowy MassFax nie wymaga od Ciebie instalacji i dodatkowej konfiguracji komputera, zarejestruj się i korzystaj!
Faks internetowy MassFax gwarantuje, iż niechciana korespondencja (SPAM) nie zablokuje Twojej linii telefonicznej oraz nie zużyje papieru i tonera
Faks internetowy MassFax to linia dedykowana, dostępna 24h / dobę przez cały rok
Faks internetowy MassFax zapewnia przyjmowanie wielu połączeń (fax) jednocześnie na jednym numerze telefonicznym dzięki wieloliniowości
Faks internetowy MassFax zapewnia prywatność i bezpieczeństwo (żadna niepowołana osoba nie przeczyta Twojej korespondencji)
Faks internetowy MassFax nie wymaga dodatkowych urządzeń (fax, modem)
Faks internetowy MassFax to sposób na bezpieczną archiwizację faksów i tworzenia elektronicznych trwałych kopii (twardy dysk, płyta CD)
Faks internetowy MassFax nie powoduje niepotrzebnego zużycia papieru (drukujesz tylko to, czego naprawdę potrzebujesz).
Faks internetowy MassFax mimo ogromnej funkcjonalności jest tańszy niż abonament za tradycyjną linię telefoniczną - abonament za usługę jest niższy, połączenia bardzo tanie (od 0,12 zł netto za minutę), dodatkowo oszczędzasz koszty związane z eksploatacją urządzeń tradycyjnych (papier, toner, naprawy).
Faks internetowy MassFax zapewnia drukowanie ważnych faksów na dowolnej drukarce, na normalnym papierze, niekoniecznie na papierze termicznym.
Faks internetowy MassFax zapewnia mobilność poprzez stały, bezpieczny dostęp do korespondencji faksowej poprzez stronę www z dowolnego miejsca (kawiarenka internetowa).
Faks internetowy MassFax oszczędza Twój czas i Twoje pieniądze.

Istnieje możliwość wypróbowania Usługi całkowicie za darmo - Aktywuj bezpłatny test

Sprawdź w jaki sposób ułatwiamy pracę naszym Klientom! - Zamów usługę MassFax