linia top

Rewelacyjna, Prosta i Bezpieczna Usługa.

 

Nie inwestujesz w sprzęt

MassFax powoduje, że nie musisz inwestować w drogie urządzania faksowe. Dla rozwiązań z wieloma liniami faksowymi nie wydajesz dodatkowych pieniędzy na faxservery ani na centralki telefoniczne. Minimalizujesz zużycie papieru.

Wybierasz dowolny numer w Polsce

Uruchamiając usługę MassFax możesz wybrać numer faxu w jednej z 49 dostępnych stref numeracyjnych w Polsce. W efekcie Twoja firma mająca swoją siedzibę w Gdańsku czy w Krakowie może dla swoich klientów w Poznaniu udostępnić fax z numerem kierunkowym 061.

Wygodna archiwizacja korespondencji

Koniec z górami segregatorów, w których magazynujesz korespondencję. Koniec z blaknącym papierem, który po pewnym czasie staje się nieczytelny. Korzystając z usługi MassFax wszytko możesz utrzymywać i magazynować w bezpiecznej formie elektronicznej. W takiej formie możesz łatwo wprowadzać faksy do systemów zarządzania dokumentami oraz do systemów CRM.

Taniej niż linia telefoniczna

MassFax nie wymaga instalacji jakiejkolwiek infrastruktury telefonicznej, dlatego miesięczny koszt utrzymania całej usługi jest znacznie niższy niż abonament telefoniczny. Usługę opłacasz raz w roku, także nie martwisz się comiesięcznymi rachunkami.

Jesteś mobilny

Prowadząc działalność gospodarczą nie jesteś już "uwiązany" do linii telefonicznej - Twoja firma działa w pełni mobilnie.